Home / همه اخبار دانشگاهی / مسئولان دانشگاه ایلی نوی امریکا اساتید آسیایی را مجبور می کنند در درسی که صلاحیت تدریس آن را ندارند کلاس تشکیل دهند: شکایت استاد کره ای از مسئولان دانشگاه

مسئولان دانشگاه ایلی نوی امریکا اساتید آسیایی را مجبور می کنند در درسی که صلاحیت تدریس آن را ندارند کلاس تشکیل دهند: شکایت استاد کره ای از مسئولان دانشگاه

استاد کره‌ای از دانشگاه ایلی‌نوی به خاطر درخواست‌های غیرحرفه‌ای و رفتار ناپسند مسئولان دانشگاه شکایت کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از هافینگتون‌ پست، سئونگ وان چوی استاد کره‌ای تبار دانشگاه ایلی‌نوی به جرم ” آزار سازمانی و شغلی” علیه این دانشگاه اقامه دعوی کرده است.

وی که استاد علوم سیاسی است اعلام کرده که مسئولان دانشگاه با این طرز فکر که آسیایی‌ها در ریاضیات سرآمد هستند وی را مجبور کرده‌اند که در درسی که صلاحیت تدریس آن را ندارد کلاس تشکیل دهد.

چوی گفت: اینجا از شرقی‌ها خوششان نمی‌آید و ما نیز باید مطیع مسئولان دانشگاه باشیم.

استاد کره ای

در شکایت‌نامه این استاد آمده است که مسئولان دانشگاه مسئولیت برگزاری یک کلاس آمار را به وی سپرده‌اند و قبلا نیز یک بار درس “سیاست کره‌ای” را با آنکه در آن تخصص رسمی نداشته بر او تحمیل کرده‌اند.

در بخش دیگری از متن شکایت آمده که مسئولان دپارتمان آموزش در ترم‌های گذشته بدون اطلاع چوی، نمره یکی از دانشجویان را تغییر داده‌اند و بعد از اعتراض وی، گفته شده که باید بداند با چه کسی طرف است و چه درخواستی دارد؛ چون کره‌ای ها یک‌دنده هستند و از “فرهنگ سازش آمریکایی” چیزی نمی‌فهمند.

مسئولان دانشگاه ایلی‌نوی فعلا در این رابطه سکوت کرده‌اند.

Check Also

ثبت نام بیش از ۲ هزار نفر برای دریافت وام ویژه دکتری/ کاهش سقف وام ویژه شهریه

ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه وزارت علوم در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *